Najczęściej zadawane pytania

DLACZEGO POWINIENEM WYBRAĆ TABLETKI NA POTENCJĘ PHALLOMAX?

NAJWIĘKSZA DAWKA NA RYNKU

Phallomax to tabletki na potencję i powiększanie penisa o największej na rynku dawce naturalnych substancji, których skuteczność została dowiedziona w trakcie badań laboratoryjnych.


Osoby zażywające preparat stwierdziły, że odczuwają wyraźny wzrost swojego libido i możliwości seksualnych (wzwód oraz częstotliwość współżycia) oraz powiększenie penisa o kilka centymetrów.

CZY TABLETKI NA POTENCJĘ PHALLOMAX SĄ BEZPIECZNE?

JAK NAJBARDZIEJ TAK

Tabletek na potencję Phallomax nie powinny zażywać jedynie osoby cierpiące na problemy krążeniowe, choroby serca oraz cukrzycę. Jeśli nie borykamy się z takimi schorzeniami przyjmowanie preparatu jest bezpieczne – pod warunkiem, że przyjmujemy dawkę zgodnie z zaleceniami producenta.

CZY TABLETKI NA POTENCJĘ I POWIĘKSZANIE PENISA PHALLOMAX WYWOŁUJĄ SKUTKI UBOCZNE?

Jeśli przyjmujemy tabletki zgodnie z zaleceniem producenta, to preparat nie powoduje żadnych poważnych skutków ubocznych. Do rzadkich należą senność/bezsenność lub lekkie zawroty głowy.

CZY TABLETKI NA POWIĘKSZANIE PENISA PHALLOMAX SĄ SKUTECZNE?

JAK NAJBARDZIEJ TAK - POTWIERDZAJĄ TO OPINIE MĘŻCZYZN

Tabletek na potencję Phallomax nie powinny zażywać jedynie osoby cierpiące na problemy krążeniowe, choroby serca oraz cukrzycę. Jeśli nie borykamy się z takimi schorzeniami przyjmowanie preparatu jest bezpieczne – pod warunkiem, że przyjmujemy dawkę zgodnie z zaleceniami producenta. Skuteczność tabletek na powiększanie penisa Phallomax potwierdzają badania laboratoryjne, a co najważniejsze – opinie samych mężczyzn. Świadomie nie podajemy konkretnych liczb jako wartości gwarantowanych, ponieważ przyrost zależy od indywidualnych uwarunkowań.

JAK DŁUGO MUSZĘ CZEKAĆ NA EFEKTY?

KILKA CENTYMETRÓW JUŻ W 3 MIESIĄCE

Możemy stwierdzić, że regularne przyjmowanie tabletek Phallomax przez co najmniej 3 miesiące zapewnia większy rozmiar penisa o kilka centymetrów.


Pierwszych efektów należy spodziewać się już po 1,5-2 miesiącach przyjmowania preparatu.

CZY PRZYJMOWANIE TABLETEK NA POTENCJĘ PHALLOMAX WYMAGA DIETY?

ABSOLUTNIE NIE

Przyjmując tabletki na potencję Phallomax nie musimy stosować żadnej specjalnej diety, ani rezygnować z alkoholu, nikotyny czy ulubionych przypraw. Nie mniej jednak warto zwrócić uwagę, że lekkostrawna i zróżnicowana dieta, aktywny styl życia oraz umiar w spożywaniu napojów alkoholowych optymalizuje działanie preparatu oraz pomaga szybciej osiągnąć pożądane efekty.

JAK DŁUGO MUSZĘ CZEKAĆ NA REALIZACJĘ ZAMÓWIENIA?

3,5 DNI ROBOCZYCH

W związku z bardzo dużą ilością realizowanych zamówień, przesyłka powinna dojść pod wskazany w zamówieniu adres w przedziale od 3 do 5 dni roboczych. Zamówienia są realizowane w ciągu 2-ch dni roboczych od momentu otrzymania przez naszą firmę płatności lub bankowego potwierdzenia dokonania przelewu.

CZY OPAKOWANIE JEST DYSKRETNE?

JAK NAJBARDZIEJ TAK

Uniwersalne opakowanie bez informacji dot. produktu gwarantuje, że nikt nie domyśli się jej zawartości.